O nas

Restauracja Magiel Kulinarny znajduje się w samym centrum miasta, położona w zacisznym choć intrygującym miejscu. Podzielona jest na kilka przestrzeni pozwalających na wybranie tej najlepszej. Pierwsza sala to typowe paryskie bistro, gdzie można napić się wyśmienitej kawy, zjeść śniadanie i lunch, zaś wieczorem w gronie znajomych wypić czopowane piwo lub dobre wino. Druga sala to elegancka restauracja z odpowiednio dobraną kartą menu i nowoczesnym wystrojem. Przygotowaliśmy również dla Państwa miejsce specjalne czyli fooding room.

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10 - 20
Wtorek - czwartek: 10 - 22
Piątek: 10 - 23
Sobota: 12 - 23
Niedziela: 12 - 20

Kuchnia

Smak, elegancja, dbałość o szczegóły i sezonowości to to, do czego dążymy w naszych kulinarnych działaniach. Młody zespół i doświadczenie właścicieli pozwala na skomponowanie przemyślanych i nowoczesnych potraw. Nie zapominamy również o tradycji. Szczycimy się tym, że możemy zaproponować Państwu potrawy inspirowane smakiem kuchni zagłębiowskiej. Dużą część produktów do naszych potraw kupujemy u lokalnych wytwórców.

Catering

Naszej kuchni możecie Państwo zasmakować nie tylko w restauracji. Tak naprawdę, możecie to zrobić wszędzie. Wieloletnie doświadczenie cateringowe, gwarantuje najwyższą jakość potraw w Państwa domu, firmie czy evencie. Nie ma żadnych ograniczeń. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno romantyczną kolację we dwoje jak i wielką firmową imprezę we wskazanym przez Państwa miejscu i czasie.

W celu poznania pełniej oferty cateringowej prosimy o kontakt na: restauracja@magielkulinarny.pl

Bon

Jako jedni z nielicznych mamy Państwu do zaoferowania bony podarunkowe, które są uniwersalnym prezentem na większe i mniejsze okazje. Przygotowaliśmy bony o wartości 100, 200, oraz 300 złotych, które całkowicie można zrealizować w naszym bistro lub restauracji.

KONTAKT

Adres:
ul. Warszawska 5a
41-200 Sosnowiec

Telefon: +48 602 429 376
E-mail: restauracja@magielkulinarny.pl

Poniedziałek: 10 - 16
Wtorek - czwartek: 10 - 21
Piątek: 10 - 22
Sobota: 12 - 22
Niedziela: 12 - 19
Mapa
FB
TripAdvisor